Ar otro VĀRTU video sevi piesaka TREŠIE

Šī, šķiet, ir īstā diena, lai savos nākamā gada plānotājos atzīmētu trīs datumus. 20.,21.un 22.jūliju. 
Tās būs trejas dienas, kad Popē jau trešo reizi notiks Dullo dauku festivāls VĀRTI. 
Tie būs jau trešie VĀRTI, kuri vērsies, lai skaistā Ziemeļkurzemes vietā satiktos - cilvēks, vieta un laiks.

ATBILDE, JAUTĀJUMS. JAUTĀJUMS - ATBILDE.

Kur ir Pope? 
Kur mēs gulēsim? 
Ko ēdīsim? 
Cik tas viss maksā?

Apmeklētāji jautā.
Rīkotāji atbild.

Par biļetēm VĀRTOS

Līdz Dullo dauku festivāls VĀRTI sākumam - 21. jūlija plkst. 19 - jebkurš var Biļešu paradīzē nopirkt ieejas karti visos VĀRTU notikumos pats izvēloties - maksāt par to 5, 13 vai 27 EUR. Visiem trim biļešu veidiem (dzintara, topāza un tirkīza) ir VIENĀDI ieejas noteikumi - ar jebkuru no kārtēm Tu, mīļais VĀRTU viesi, esi vienādi silti gaidīts. Mēs ticam pasaulei, kurā katrs dod tik, cik tobrīd var un grib, cik uzskata par atbilstošu sev.

dullie daukas LATVIJAS RADIO

VĀRTU vērējas Maija Kalniņa un Dace Vašuka par dullo festivālu VĀRTI iekš radio. Paldies, Robert Buivid, par kopbildi un interviju! LR 1 mūs varēsiet dzirdēt ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 18:15, bet LR 2 - svētdien, 16. jūlijā, plkst. 16:05. 

VIDEO: Popē salidos dullie daukas

Kurzemes Televīzijas video stāsts par gaidāmo dullo dauku festivālu VĀRTI. Paldies žurnālistam Artūrs Andžs un visai varenajai Kurzemes Televīzija saimei!

BRĪNUMI notiek. Vienkārši NOTIEK!

...no tīra zila gaisa vai no ūdens - gluži kā nāra - iznira metinātāja, kura - turklāt - bija vērusi pirmos VĀRTUS. Jā, sieviete! Sieviete - metinātāja - dullais dauka... 

KRUSTOJUMA fotostāsts

Priecīgus vasaras saulstāvjus! Jūsu un mūsu priekam fotomirkļi no brīnumaina Notikuma brīnumainā Ceļā uz VĀRTIEM.

KRUSTOJUMS. Tā nav vieta, bet laiks

No okeāna līdz okeānam gāja MAIJA KALNIŅA, no vienas zemes malas līdz otrai pa okeānu airēja GINTS BARKOVSKIS. Viņu ceļi krustosies brīnumainā vietā - Popes muižā. Saulgriežos. Tiekamies?

Esības ugunskurs turpina kurties!

Ar lielu prieku vēstām pasaulei, ka arī šogad Ziemeļrietumkurzemes augstākajā vietā - Popes pilskanā - vērsies VĀRTI. Jau otro gadu dziesminieki, dzejnieki, profesionāli mūziķi, dažādi mākslinieki un klausītāji no 21. līdz 23. jūlijam pulcēsies Popē, lai turpinātu kurt pērn iedegto dziesmu un kopā esības ugunskuru. Tādējādi ne vien priecējot viens otru un klātesošos ar dziesmām, bet arī, kas nav mazsvarīgi, turpinot būt nozīmīga daļa no šīs vietas atdzimšanas stāsta.